Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami


Zajęcia otwarte dla rodziców w Przedszkolu nr 7

W Przedszkolu nr 7 odbyły się otwarte zajęcia dla rodziców, których tematem głównym było zaprezentowanie wykorzystania metody Weroniki Sherborne w pracy z dziećmi.

Ruch Rozwijający Weroniki Sherborne to metoda wykorzystująca ruch i dotyk do wspomagania rozwoju psychoruchowego dziecka i nawiązywania z nim bliskiej relacji. Wszyscy aktywnie uczestniczyli w zajęciach i dobrze się bawili, co można zobaczyć na zdjęciach.

Inne artykuły


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij