Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

Zajęcia pod hasłem „Dyniowego szaleństwa”

Listopad tuż za rogiem, Miejskie Centrum Kultury zaprasza więc na jesienne zajęcia pn. „Dyniowe szaleństwo”, które odbędą się 6 i 8 listopada w dwóch placówkach: MCK Tkacz oraz MCK Za Pilicą. W programie: zabawy, konkursy i zajęcia kreatywne.

Wydarzenie przeznaczone jest dla dzieci w wieku 6-10 l. wraz z opiekunem. Głównym punktem będą warsztaty dyniowe, podczas których powstaną niepowtarzalne lampiony. Dynie oraz potrzebne do pracy narzędzia (nożyki, łyżki do wydrążania miąższu) uczestnicy zapewniają sobie we własnym zakresie.

Warsztaty połączone będą z rodzinnymi zabawami i animacjami, pamiątkowymi zdjęciami w dyni oraz niespodziankami.

Liczba miejsc ograniczona, obowiązują zapisy przez strefazajec.pl. Cena: 15 zł. Więcej informacji w MCK przy pl. Kościuszki 18, na stronie mck-tm.pl oraz pod numerem tel. 44 712 23 69.


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij