Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami


Zapraszamy na „Bajkowe Poranki”

Miejskie Centrum Kultury zaprasza wszystkie dzieci w wieku 6-12 lat na „Bajkowe Poranki”. W lutym projekcje bajek z animacjami odbędą się w cztery soboty: 4.02, 11.02, 18.02, 25.02, w godzinach 10-12 w Miejskim Centrum Kultury Tkacz przy ul. Niebrowskiej 50.
 


Organizatorzy zapewniają dzieciom dwugodzinną opiekę, co daje rodzicom czas na odpoczynek i weekendowe zakupy. Udział w „Bajkowych porankach” jest bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona. Zapisy przez strefazajec.pl lub w Miejskim Centrum Kultury przy pl. Kościuszki 18. Można też zapisać się telefonicznie, pod nr 44 712 23 69.

Inne artykuły


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij