Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami


Zapraszamy na Puchar Świata do Areny Lodowej

Jedno z największych wydarzeń w świecie łyżwiarstwa szybkiego zbliża się wielkimi krokami. To właśnie w Arenie Lodowej odbędzie się Puchar Świata i Finał Pucharu Świata! Już 10-12 lutego i 17-19 lutego w Tomaszowie Mazowieckim zmierzą się najlepsi z najlepszych.


Na kibiców sportów zimowych czeka widowisko na najwyższym światowym poziomie. Przez trzy dni panczeniści będą u nas rywalizować o najlepsze miejsca na podium. Tydzień później Arena Lodowa będzie gościć Finał Pucharu Świata.


Warto obserwować zmagania sportowe na żywo i kibicować zawodnikom w tym wyjątkowym dla sportu dniu.

Bilety do nabycia w kasach Areny Lodowej oraz na stronie internetowej: https://www.kupbilet.pl/sport/2inne/in0012/opisTa strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij