Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami


Zapraszamy na „Walentynkową ślizgawkę”

Serdecznie zapraszamy na wyjątkową i randkową ślizgawkę do Areny. Już 14 lutego 2024 r. o godzinie 18 wspólnie poślizgamy się w łyżwiarsko romantycznych klimatach.Jak zwykle nie zabraknie konkursu, w którym organizatorzy wybiorą najciekawiej przebranego bożka Amorka. Ubierzcie zatem swoje wyjątkowe stylizacje, a najlepsze pomysły zostaną nagrodzone. Ten walentynkowy wieczór uwieczni nasze zakochane Fotolustro!

Wpadajcie do Areny na niezwykłą, aktywną i romantyczną randkę. Zapraszamy!


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij