Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami


Zawody pamięci gen. Buka i Mistrzostwa o Puchar Prezydenta

Już dziś zapraszamy na niezwykłe, bezpłatne zawody, które odbędą się 16 i 17 grudnia 2023 r o godzinie 8 w Arenie Lodowej. Zapisy na te wydarzenia już się rozpoczęły!Ogólnopolskie Zawody odbędą się ku pamięci gen. Tadeusza Buka. Był on generałem dywizji Wojska Polskiego i pełnił obowiązki między innymi w 25 Brygadzie Kawalerii Powietrznej w Tomaszowie Mazowieckim (w latach 1995-1998).Równolegle z Ogólnopolskimi Zawodami Ku Pamięci Gen. Tadeusza Buka pn. „Młodzi Łyżwiarze Pamiętają” odbędą się Mistrzostwa Tomaszowa Mazowieckiego o Puchar Prezydenta Miasta Tomaszowa Mazowieckiego. Młodzi panczeniści pojadą na 4 dystansach w 6 kategoriach wiekowych:

F1 - dziewczynki - chłopcy
F2 - dziewczynki - chłopcy
E1- dziewczynki – chłopcy
E2 - dziewczynki - chłopcy
D1- kobiety - mężczyźni
D2- kobiety - mężczyźni

Liczba miejsc jest ograniczona, zachęcamy również do szczegółowego zapoznania się z REGULAMINEM ZAWODÓW dostępnym w zakładce ZAWODY na stronie Areny Lodowej (wraz z niezbędnymi dokumentami do wypełnienia).

Zapisów można dokonywać do 8 GRUDNIA 2023 r. (lub do wyczerpania limitu miejsc) tylko i wyłącznie drogą mailową na adres: zawody@arenalodowa.pl

• wpisując w tytule wiadomości „Młodzi Łyżwiarze Pamiętają” oraz załączając wypełniony formularz zgłoszeniowy i podpisaną zgodę.

Zawody te są współfinansowane z budżetu Samorządu Województwa Łódzkiego w ramach programu: „Wydarzenia Sportowe na Plus”.

Zachęcamy do wzięcia w nich udziału oraz do wspólnego kibicowania młodym zawodnikom.

Zapraszamy!


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij