Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami


Zgłoś swoją firmę na Targi Nowych Technologii w Arenie

Zapraszamy do udziału w II edycji Targów Nowych Technologii. Jesteś z branży: budowlanej, odnawialnych źródeł energii, ekologii czy elektro-mobilności? Prowadzisz swoją firmę w województwie łódzkim? Reprezentujesz micro-, małe lub średnie przedsiębiorstwo? Oferta Twojej firmy oparta jest na szeroko rozumianych nowoczesnych technologiach? Zapraszamy!

 

Udział w targach jest bezpłatny - w ramach pomocy de minimis. Zapewniamy: w pełni wyposażoną powierzchnię wystawienniczą -boks o pow. 12 m2 z dostępem do prądu, internetu, stolik oraz krzesła.

 

TARGI NOWYCH TECHNOLOGII to doskonałe miejsce na poznanie nowych klientów i ich oczekiwań, uzyskanie natychmiastowych opinii o produktach firmy, znalezienie lokalnych przedstawicieli i dystrybutorów oraz prezentację swoich produktów. 

 

Formularz zgłoszeniowy wraz z załącznikami znajduje się na stronie: www.aktywnigospodarczo.pl oraz www.tomaszow-maz.pl

 

Zgłoszenia przyjmujemy także pod adresem: training@sunmore.pl 

 

 https://targinowychtechnologii2023.pl/

Pliki do pobraniaTa strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij