Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami


Dofinansowanie na wymianę źródeł ciepła w budynkach wielorodzinnych – wypełnij ankietę

Urząd Miasta chce pozyskać dofinansowanie na wymianę źródeł ciepła w budynkach wielorodzinnych w naszym mieście. Taką możliwość daje program „Ciepłe Mieszkanie”. Chcemy oszacować więc Państwa zapotrzebowanie. Bardzo prosimy o wypełnienie poniższej ankiety. Nie wiąże się ona z podjęciem żadnych zobowiązań z Państwa strony. Ma jedynie cel informacyjny. Ankieta może zostać wypełniona przez najemcę, właściciela lokalu, administratora lub zarządcę nieruchomości.

Termin składania ankiet upływa 30.11.2023 r.
Dofinansowanie jest dostępne dla osób, najemców i małych wspólnot mieszkaniowych. Dotyczy ono wymiany nieefektywnych źródeł ciepła na paliwa stałe, które nie spełniają wymogów minimalnej 5 klasy według normy europejskiej EN 303-5 (typu węgiel). Jest to dotacja przeznaczona na poprawę efektywności energetycznej w lokalach mieszkalnych. Dofinansowanie obejmować będzie wielorodzinne budynki mieszkalne.

Dane z ankiety będą użyte do oszacowania liczby zainteresowanych dofinansowaniem wymiany źródeł ciepła i poprawy efektywności energetycznej mieszkań. Celem jest przygotowanie wniosku o dofinansowanie inwestycji, który Gmina Miasto Tomaszów Mazowiecki będzie mogła złożyć do Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi. Wniosek będzie możliwy do złożenia tylko w przypadku zainteresowania programem.

Wypełnioną ankietę można złożyć w kancelarii Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim. Można ją także wysłać pocztą na adres: Urząd Miasta w Tomaszowie Mazowieckim, 97 -200 Tomaszów Mazowiecki, ul. P. O. W. 10/16. Istnieje również możliwość złożenia jej drogą elektroniczną na adres e-mailowy: wos@tomaszow-maz.pl lub na adres elektronicznej skrzynki podawczej: /wln5m2j74x/skrytka.

W przypadku najmu lokali z zasobów gminnych, należy złożyć ankietę w siedzibie Tomaszowskiego TBS Spółka z o.o. w Tomaszowie Mazowieckim, przy ulicy Majowej 15. Kontakt do Działu ds. Obsługi Techniczno-Inwestycyjnej pod numerem telefonu 44 724-64-20 wew. 211 lub 225.

Szczegółowe informacje mogą Państwo uzyskać w Urzędzie Miasta w Tomaszowie Mazowieckim w Wydziale Ochrony Środowiska i Klimatu, budynek D, I piętro. Kontakt telefoniczny - 44 724 23 11, numer wewnętrzny 552 lub 662.

Pliki do pobraniaTa strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij