Remis na Nowowiejskiej

W meczu na szczycie I grupy III ligi Lechia Tomaszów Mazowiecki zremisowała z wiceliderem rozgrywek Świtem Nowy Dwór Mazowiecki 3:3 (1:2). Podopieczni trenera Mateusza Milczarka byli bliscy wygranej i zdobycia cennych trzech punktów, ale w ostatniej minucie meczu sędzia główny podyktował rzut karny, którego na gola zamienił Arkadiusz Ciach.

Lechia Tomaszów Mazowiecki – Świt Nowy Dwór Mazowiecki 3:3 (1:2).

Bramka: Kordian Górka 2, Bartosz Snopczyński 53, 65 – Hubert Michalik 24, Kyrylo Knysh 29, Arkadiusz Ciach 90+4-karny.

Lechia: Mateusz Awdziewicz – Kamil Cyran, Adrian Skrzyniak, Kamil Szymczak, Bartosz Snopczyński, Kamil Lewiński, Jakub Król, Krystian Kolasa (83. Adam Gambka), Artur Dunajski (76. Artur Amroziński), Kordian Górka (76. Eryk Kaproń), Michał Mikołajczyk.

Żółte kartki: Michał Mikołajczyk, Kamil Cyran, Bartosz Snopczyński, Kacper Giełzak – asystent trenera (Lechia) – Mateusz Broda, Kyrylo Knysh, Jan Nowotczyński, Kamil Wiśniewski, Andrii Yampol (Świt).

Czerwona kartka: Andrii Yampol (Świt) 63. minuta – za dwa napomnienia żółtą kartką.

Sędziował: Michał Wasil (Lublin).

Widzów: 814.

Kolejne spotkanie lechiści rozegrają w sobotę 21 października o godzinie 12:00 na wyjeździe z Jagiellonią II Białystok.