Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

Zdrowo w „dwunastce”

W zdrowym ciele zdrowy duch. Stara i sprawdzona zasada towarzyszy różnorodnym działaniom prozdrowotnym w Szkole Podstawowej nr 12 w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 2 w Tomaszowie Mazowieckim.

Owocowe wtorki i warzywne piątki to pomysłowa i atrakcyjna propozycja, którą szkolna stołówka kusi uczniów. Pokrojone i wyłożone na tacach owoce oraz warzywa zachęcają, by po obiedzie sięgać po zdrowe i kolorowe przekąski. Chętnych nie brakuje, a swoich zwolenników mają nie tylko jabłka i cytrusy, ale także pomidorki, papryka, marchewka i kalarepka.


Zdrowiu fizycznemu służy także realizowana już kolejny rok w SP 12 innowacja pedagogiczna „Trzymaj się prosto”. Zajęcia profilaktyczne prowadzone zarówno w szkolnej salce korekcyjnej, jaki na pływalni skutecznie pomagają wyrabiać nawyk utrzymywania prawidłowej postawy ciała.


Oby zdrowie towarzyszyło wychowankom Dwunastki jak najdłużej!

Inne artykuły


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij